Zaczynamy Terenowe Środy 2024

Rok temu, zupełnie spontanicznie, uruchomiliśmy cykl spotkań pod nazwą „Terenowa Środa”. Przez całe lato, spotykaliśmy się w miejskich parkach Warszawy, by razem spędzić czas ciesząc się naszym hobby.

W tym roku kontynuujemy terenowe środy, jednak dodaliśmy do każdego spotkania temat przewodni. Jeśli znajdzie się grupka osób zainteresowanych tematem, zorganizujemy krótką pogadankę, warsztaty lub dyskusję związaną z tematyką spotkania. Tematy jakie sami wymyśliliśmy są bardzo zróżnicowane: od „jak zacząć” przez „jak zrobić” po „czego można posłuchać na orbicie”. Będziemy również aktywni na pasmach pod znakiem SP5POT.

Pierwsze spotkanie 5 czerwca w Parku Józefa Polińskiego (5 minut pieszo od siedziby klubu) o godzinie 17.


Atmosfera piknikowa, więc zabierzcie kocyk/krzesełko, kapelutek, coś do picia i coś na komary.

Jeśli zamierzacie się zjawić i chcecie byśmy dla was opracowali jakiś konkretny temat, to dajcie znać w komentarzu. A może macie ochotę sami przedstawić swoją wąską i unikalną dziedzinę radia amatorskiego? Wtedy napiszcie do nas na priv i ustalimy termin prelekcji.

Do zobaczenia w terenie.

Vy 73 de SP5RT


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *