ŁOŚ Spotkanie Krótkofalowców 2024

„Tego roku zimy prawie nie było, a luty był całkiem ciepły jak na tę porę roku. Grupa kolegów z klubu SP7KED postanowiła wybrać się na zimową ekspedycję na górkę do Jaworzna JO91ia. Miejsce to jest o tyle ciekawe ponieważ leży na granicy okręgów SP6, SP7 i SP9”…

Tak opisują koledzy początek spotkań ŁOŚ. Łódzkie – Opolskie – Śląskie, krótko ŁOŚ – PZK – Spotkania, ta górka jest magiczna dla wszystkich krótkofalowców w SP.

Jaworzno leży na trasie z Wielunia do Częstochowy, na rondzie kierunek Radomsko i po ok.1 km w lewo na górkę. Oznaczenie w kolorze niebieskim widoczne już od ronda. Jest dużo miejsca na prawie płaskim, lekko zalesionym terenie. Można postawić samochód, przyczepę i nawet 1000 namiotów z masztami i antenami. Na miejscu jest WC serwis oraz woda i mydło do mycia.

Tegoroczne spotkanie, które odbędzie się w dniach 24.05.2024 r – 26.05.2024 r będzie przełomowe dla Polskiego Związku Krótkofalowców. Na spotkaniu będzie można spotkać nowo wybrane Władze PZK. Będzie jak zwykle sprawdzony catering z pysznym jedzeniem i piciem, słoneczna i ciepła pogoda, ŁOŚ-owe Przedszkole dla najmłodszych ze zjeżdżalniami i innymi atrakcjami, giełda krótkofalarska.

Szczególnie dobrze wiedzą i doceniają krótkofalowcy miłą atmosferę w podgrupach.

SQ5PTZ Piotr 73’


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *