1,5% dla OPP PZK OT-37

Nowy rok, nowe plany, ale także stare obowiązki, jednym z nich jest rozliczenie ukochanego przez wszystkich podatku dochodowego 🙂

Od 15 Lutego na platformie podatki.gov.pl będziecie mogli sprawdzić i potwierdzić swoje zeznanie podatkowe.

Wtedy także będziecie mogli wybrać wybrać Organizację Pożytku Publicznego która otrzyma 1,5% waszego podatku na realizację swoich działań statutowych. Dla nas taką organizacją jest Polski Związek Krótkofalowców. Dzięki zebranym środkom tytułu 1,5% mogliśmy odremontować siedzibę naszego klubu, bratni klub z oddziału SP5PRF mógł zakupić nowe radio dla swoich członków. Są to środki które realnie możemy wykorzystać za nasz rozwój.

Pamiętajcie KRS 0000088401 Polski Związek Krótkofalowców
Cel szczegółowy Praski Odział Terenowy OT37


Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *